Geen producten (0)
Geen producten (0)
 

Rapide Leather Gel met spons

€ 20,50 (inclusief btw 21%)
Niet op voorraad - Levertijd binnen 5 werkdagen
Omschrijving

Leather Gel is een reinigend en voedend onderhoudsmiddel, speciaal ontwikkeld voor leder. Regelmatig onderhoud houdt het leder soepel, waterafstotend en geeft het een opvallende glans. Zuinig in gebruik. Leather Gel is een emulsie van minerale oliën, water, carnaubawas, (plantaardig) en bijenwas.

Gebruiksaanwijzing: 
Met schone doek of spons aanbrengen, goed inwrijven en enige tijd laten intrekken. Eventueel met een schone droge doek goed nawrijven. Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer en niet op suède!

Wij maken gebruik van cookies om onze website te verbeteren, om het verkeer op de website te analyseren, om de website naar behoren te laten werken en voor de koppeling met social media. Door op Ja te klikken, geef je hiervoor toestemming.